Sık Sorulan Sorular


HizmetTalebi.com Ne İş Yapıyor?

HizmetTalebi.com, adından da anlaşılacağı gibi, 26 ana kategori ile bütün hizmet ihtiyaçlarınız için sizlere bölgenizdeki firmaları yönlendirip, alternatif fiyatlar sunan bir internet sitesidir.

 
 
HizmetTalebi.com Nasıl Çalışıyor?

Hizmet ihtiyaçları olanlar sitemizi ziyaret ederek almak istediği hizmet kategorisini seçip, işin ayrıntıları ile ilgili soracağınız sorularınızı cevaplıyorlar. Bu soruları firmaların size eksiksiz fiyat teklifi sunmaları için hazırlanmış optimal sorular olarak düşünebilirsiniz. Bu süreçten sonra, 24 saat içerisinde bölgenizdeki firmalar sizinle iletişime geçip fiyat teklifinde bulunuyor. Sizler bu firmaların arasından en uygun olanını seçip işinizi yaptırıyorsunuz. Aynı zamanda tamamen ücretsiz olan hizmettalebi.com ile hizmet ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamış oluyorsunuz.

 
 
HizmetTalebi.com Neyi Kolaylaştırıyor?

Sizlere tek bir platform üzerinden bütün ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı veriyor. Tek bir firmadan bile fiyat almak için ciddi efor sarf edebilecekken birden fazla firma teklifte bulunuyor. Bunu 24 saat veya ihtiyacınız acil ise hemen yapıyor. Böylece açılmayan firma telefonları, sizlere geç ulaşan firma teklifleri, güvenilir olmayan şirketler ile zaman kaybetmemiş oluyorsunuz. Hizmettalebi.com sizin için her bir firmayı ziyaret edip belli onay sürecinden geçirip size bölgesel en iyi çözümü sunuyor. Sizlerde eş, dost, tanıdıklardan hizmet arama devrini sona erdirip, kurumsal bir yapının güvenilirliğini yaşıyorsunuz.

 
 
HizmetTalebi.com Ne Zamandır Var?

HizmetTalebi.com, bir yıllık hazırlık sürecinden sonra Mayıs 2015'te yayına girmiştir. Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermektedir.

 
 
HizmetTalebi.com'a Nasıl Güvenebilirim?

HizmetTalebi.com İstanbul merkezli kurulmuş kurumsal bir şirkettir. 0(212) 296 01 50 destek hattı ile Türkiye'de hizmet sektörünü domine eden bir yapıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi firmaları tek tek ziyaret ederek belli onay sürecinden geçirdikten sonra yetkili firma ünvanı verdiğimiz operasyonel süreç ile çalışmaktadır. Sistemde kesinlikle bireysel firma yer almamaktadır.

 
 
Hizmet Talebinde Bulunmak İçin Bir Bedel Ödüyor Muyum?

İhtiyaçlarınızı hizmettalebi.com üzerinden karşılamak tamamen ücretsizdir. Dilediğiniz kadar hizmet ihtiyacınızı sitemiz üzerinden ücretsiz karşılayabilirsiniz.

 
 
HizmetTalebi.com Neden Benden Telefon ve E-posta İstiyor?

Firmalar sizlerin vereceği telefon veya e-posta ile iletişime geçerek almak istediğiniz hizmet için fiyat teklifinde bulunurlar. Firmalar sizinle web sitemiz üzerinden değil, doğrudan iletişime geçerler. Bunun için telefon ve e-posta bilgilerinizin doğruluğu bizim için önem arz etmektedir.

 
 
HizmetTalebi.com'a Kayıt Olmak Zorunda Mıyım?

Hizmet ihityacınızı kayıt olmadan karşılayamazsınız. Sizle iletişime geçmek isteyen firmaları, yaptırdığınız işleri ortak bir alandan görmek isterseniz kayıt olmanızı işinizi kolaylaştıracaktır, tavsiye ederiz.